• Обновено
2018 Топла Продажба Colorfulle Туту Petticoat Износени Коленото Должина Краток Жена Petticoat Underskirt Tulle Булчински Petticoat Вистински Примерок

2018 Топла Продажба Colorfulle Туту Petticoat Износени Коленото Должина Краток Жена Petticoat Underskirt Tulle

Buyers rating:
-35 % DEN 780.00
DEN 1200.00

Залиха

Тип : Petticoat Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Tulle Боја : Бела,Црна,Розова,Сина,Кралска Сина,Виолетова,Off (Исклучено) Бела,Кафена,Портокалова,Сива, Жолта Должина : Approx15.8"(40cm) од половината на полите Мерки за половината : Околу 21.7" да 43.3"(55cm да 110cm
Црна, Сина, Кафена И Зелена Сива Исклучување Бела Портокал Розова
Виолетова
Кралска Сина
Жолта

Основни карактеристики

боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Сребрена, Златна, Кафена, Портокалова, Беж, Боја На Слонова Коска
Големина:
M
Тип На Објект:
Petticoat
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
PT001
Бренд Име:
Ouyitaomee
Техника:
кавга
Одделот За Името:
Возрасни

Најдобри понуди