• Обновено
Шминка На Лицето Веѓа Чешлање Тетоважа Владетел Мерка Матрицата Алатка

Шминка На Лицето Веѓа Чешлање Тетоважа Владетел Мерка Матрицата Алатка

Buyers rating:
DEN 478.56

Залиха


Карактеристики :
Совршен за секое ниво на вештина за да се практикуваат правење копии на tattooing
Идеални за почетници и искусни уметници
Димензија : 20.9 x 14.2 cm / 8.3 x 5.6 инчен
Материјал : Пластика
Пакетот Вклучува :
1 x Лице Тетоважа Алатка

Основни карактеристики

Тип:
Тетоважа матрицата
Веѓа Чешлање Тетоважа Владетел:
Тетоважа Владетел Мерка Матрицата Алатка
Материјал:
Пластични
Совршен за :
секое ниво на вештина за да се практикуваат правење копии на tattooing
Идеални за почетници:
и искусни уметници

Најдобри понуди