• Обновено
Принцезата слатка лолита секси џемпер BOBON21 Крстот Завој круг јака сомот Чипка декорација Ретро џемпер секси стил T1409

Принцезата слатка лолита секси џемпер BOBON21 Крстот Завој круг јака сомот Чипка декорација Ретро џемпер секси

Buyers rating:
-10 % DEN 1629.00
DEN 1809.60

Залиха

Повратни информации е многу важна за нас.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена.com/extend_shipment_date. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка .
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но побавни. Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.
Политика На Враќање
1.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Волнени
Затворање Тип:
Никој
Јака:
О Деколте
Техника:
Станот Плетени
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
loliloli yoyo
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук,Rayon
Декорација:
Никој

Најдобри понуди

жените нерегуларни сива џемпер секојдневен уникатен џемпер женски брановидна работ половината џемпери есен трикотажа
  • Обновено
Оценка на клиентот:

жените нерегуларни сива џемпер секојдневен уникатен џемпер женски брановидна работ половината џемпери есен трикотажа

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

DEN 1431.00 1626.24