• Обновено
Нови висока удобност на луѓето сандали во 2017 ретро tassel сандали лето Римски рамен кожени чевли

Нови висока удобност на луѓето сандали во 2017 ретро tassel сандали лето Римски рамен кожени чевли

Buyers rating:
-8 % DEN 1320.00
DEN 1435.20

Залиха

Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Стил : удобност им Помогне на површината : cordub (абразивни) Cortical карактеристики : земјата мелење Единствена : гума Пети стил : клипот пети Висока пета : 1 cm Вода табела : 0.позадина итн. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.5 CM Пета : рамни дното Обувки висина : висок им помогне на Популарната елементи : рустикален Римски стил Големина : 35 36 37 38 39 40 По : пак и од Страна на помош : страна простор Затворени режим : патент Шема : чиста боја за Чевли производство : лепило чевли Соодветно : дневна Погоден цел : млади (18-40 години) Стил : Римскиот чевли
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
Крава Велур
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Стил:
Слободно време
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fringe
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip

Најдобри понуди