• Обновено
Синиот Цвет Везени Чипка Деколте Јака Applique Везови Шиење на Закрпи за Шиење Ткаенина Додатоци NL033

Синиот Цвет Везени Чипка Деколте Јака Applique Везови Шиење на Закрпи за Шиење Ткаенина Додатоци NL033

Buyers rating:
-9 % DEN 85.00
DEN 93.60

Залиха


Синиот Цвет Везени Чипка Деколте Јака Applique Везови Шиење на Закрпи за Шиење Ткаенина Додатоци
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба DIY
Пол : Деца, Жени
Големина : Како слика покажува
Тежина : 15g
Почитувани Купувачи,
1.Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
2.Ако вашата набавка е над 100 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
3. Ако сте руски Пријатели, љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Ширина:
As picture shows
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
organza
Бренд Име:
VILLIEA
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
цвет чипка ткаенина

Најдобри понуди