• Обновено
НОВИ 2MP 1080P Ефективни Пиксели VGA излези Индустрија Микроскоп Камера +130X C-планината Леќа за ЛАБОРАТОРИСКИ PCB Мобилен телефон на поправка

НОВИ 2MP 1080P Ефективни Пиксели VGA излези Индустрија Микроскоп Камера +130X C-планината Леќа за ЛАБОРАТОРИСКИ

Buyers rating:
-6 % DEN 3790.00
DEN 4032.00

Залиха

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било VGA монитор или Проектор. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Основни карактеристики

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Теорија:
Металуршкиот Микроскоп
Бренд Име:
Eakins
Drawtube:
Monocular
Број На Модел На:
VGA001
Материјал:
Алуминиум

Најдобри понуди