• Обновено
40pcs/многу Brooch База Назад Бар Иглички Наоди Накит Изработка на рачно изработени DIY Подароци За Жени Мажи Бела К Тон Метал Железо

40pcs/многу Brooch База Назад Бар Иглички Наоди Накит Изработка на рачно изработени DIY Подароци За Жени Мажи

Buyers rating:
DEN 143.52

Залиха


Материјал : Железо Големина : 15/20/25/30/mm x 4.5 мм Конверзија : 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см Точка Бр : A4934 Објект Боја : Како на сликата покажува Количеството : 40pcs/многу Состојба : 100% Сосема Нов Карактеристики Накит Одлуки DIY Додатоци За Накит, Pin за brooch, Pinbacks База за brooch, Додатоци за брошеви, Brooch pin грб
J EWELRY ОДРЖУВАЊЕ answer : ___________________________ Note : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
A4934
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Ширина:
2cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производ Карактеристики:
Brooch База,diy рачно изработени накит додатоци
Објектот Дијаметар:
0cm
Големина:
15/20/25/30/35mm x 4.5mm
Погоден за:
Накит Одлуки Наоди Додатоци
Количина:
40pcs/многу
Бои:
како на сликата покажува

Најдобри понуди