• Обновено
2 ПАРЧИЊА Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За Леново A7010 A806 A8 A808 A808T НА 806 808

2 ПАРЧИЊА Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За Леново A7010 A806 A8 A808 A808T НА 806 808

Buyers rating:
DEN 95.52

Залиха


2 ПАРЧИЊА Премиум Калено Стакло Заштитен Екран Заштитник Филм За Леново A7010 A706 A806 A8 A808 A808 T A820 A820 T НА 706 806 808 820 Слободни Алатки
Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Леново A7010 A706 A806 A8 A808 A808 T A820 A820 T НА 706 806 808 Калено Стакло Екран Заштитник . *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени : *2 X за Леново A7010 A706 A806 A8 A808 A808 T A820 A820 T НА 706 806 808 Калено Стакло Екран Заштитник
Боја :

Основни карактеристики

боја:
ForLenovo A7010 2 ПАРЧИЊА, За A806 A808 2 ПАРЧИЊА
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Леново
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
YRFF
Пакет:
No
Дебелина:
0.26 mm
Функција:
Ултра-тенок, HD, Нано-слој, 9H Површинска Цврстина,Анти-отпечатоци
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Продажба Начин:
Мало И Трговија На Големо
Проверете:
еден по еден

Најдобри понуди