• Обновено
OOTDTY Мултифункционален Жолта Случај 2 Метар Мини Џеб Лента Владетел Мерка Точноста 1mm

OOTDTY Мултифункционален Жолта Случај 2 Метар Мини Џеб Лента Владетел Мерка Точноста 1mm

Buyers rating:
-23 % DEN 58.00
DEN 75.36

Залиха


Против пролизгување и издржливи, удобен зафат
Корисна компактен мерка за било градител или декоратор
Едноставно влечење на мерење лента надвор и притискање на црна копче ќе се задржи на мерење се заклучува во место.
Се повлече мерната лента со притискање на копчето црна
Спецификации :
Материјал : Пластични+50#Челик
Боја : Жолта
Мерен Опсег : 2000mm
На точноста : 1mm
Големина : 6x5.8x2.1cm
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Pc Стигнале Лента Мерка Владетел

Основни карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Дрво
Мерен Опсег:
2 m
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Стигнале Лента Мерка Владетел

Најдобри понуди

2017 Нов Дизајн Возрасни Нога Мерење Уред Чевли Големина Мерач Мерка Владетел Алатка Уред Помошник Жолта/Црвена/Зелена/Сина
  • Обновено
Оценка на клиентот:

2017 Нов Дизајн Возрасни Нога Мерење Уред Чевли Големина Мерач Мерка Владетел Алатка Уред Помошник Жолта/Црвена/Зелена/Сина

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Возрасни Нога Мерење Алатка, Лесна употреба и прецизни м

DEN 145.00 192.96