• Обновено
Се користи за Јачина на Глас Копчето за Скролување за THL T6 Про MTK6592 Octa Core 5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот

Се користи за Јачина на Глас Копчето за Скролување за THL T6 Про MTK6592 Octa Core 5 Инчен 1280x720 Бесплатен

Buyers rating:
-9 % DEN 344.00
DEN 378.24

Залиха


Оригиналниот Користи за Јачина на Глас Копчето за Скролување за THL T6 Про MTK6592 Octa Core 5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Основни карактеристики

боја:
Црна, Бела
Бренд Име:
ebuydoor
Водоотпорен:
No
Материјал:
Placstic
Број На Модел На:
THL T6 Про
осветлување:
No
Компатибилен Бренд:
THL

Најдобри понуди