• Обновено
Жените Мантил Rainwear Мажите Дожд Грб Impermeable Capa де chuva chubasquero Poncho Јапонија Водоотпорен Дожд кејп покрие Маскирани

Жените Мантил Rainwear Мажите Дожд Грб Impermeable Capa де chuva chubasquero Poncho Јапонија Водоотпорен Дожд

Buyers rating:
-32 % DEN 323.00
DEN 475.20

Залиха

Информација за производот : Материјал:Висок Квалитет на ЕВА
Должина(Не вклучуваат капа):115 CM
Sleeve:79 CM
ширина :63 CM Драги пријатели,
Ви благодариме многу за да изберете нашата продавница.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок qualityproducts и услуга.
1.Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката.
2.Ние имаме многу превозот опции за вас да се избере
3.Сите Производи се достапни,откако ќе се плати.Ususlly ние ќе испрати вашиот парцела во рамките на 2-5 работни дена и ќе ви даде број кој може да се следи онлајн.
4.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо .Зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
5.Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !!!
6.За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.
Ако сте задоволни, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Ви благодариме!!

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Тип:
Raincoats
Пол:
Жените,Универзална,Мажи
Отворено Активност:
Пешачење
Материјал:
Пластични
Производот:
Rainwear
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Број На Модел На:
мантил
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Бренд Име:
Црна Еден
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Висок Квалитет на ЕВА
Lengthk(Не вклучуваат ззп):
115CM
Sleeve:
79cm
Ширина:
63CM

Најдобри понуди