• Обновено
Бесплатни печатење Бадминтон поставува Мажите/Жените , спортот, како бадминтон облека , Тенис носат , Тенис носат сетови , 1 сет 211#

Бесплатни печатење Бадминтон поставува Мажите/Жените , спортот, како бадминтон облека , Тенис носат , Тенис носат

Buyers rating:
-10 % DEN 942.00
DEN 1046.40

Залиха


Маж или Жена еден сет ,ве Молиме имајте на ум тоа.
1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-2.5 cm;
2. Можете да нарачки со микс големина на Маичка и Кратки accroding на вашиот вистински тежина и височина, како што се Кошула L големина, и Краток XL.
3. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
4. Бесплатни печатење една линија во кошула

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Тенис
Бренд Име:
MinanSer
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
211
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling
Материјал:
Полиестер
Пол:
Женски/Машки

Најдобри понуди