• Обновено
Обичај пејзаж позадина,Манчестер,3D фотографија град за дневна соба, спална соба, кујна позадина ѕид водоотпорен винил тапет

Обичај пејзаж позадина,Манчестер,3D фотографија град за дневна соба, спална соба, кујна позадина ѕид водоотпорен

Buyers rating:
DEN 1440.00

Залиха


Обичај пејзаж позадина,Манчестер,3 D фотографија град за дневна соба, спална соба, кујна позадина ѕид водоотпорен винил тапет
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина). Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина. На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Основни карактеристики

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
255819034
Шема:
Манчестер во Северно-Западна Англија
Користи:
На седи соба, спална соба, ТВ, ресторан, кујна

Најдобри понуди