• Обновено
Colife Мастило Цвет Железо На Закрпи За Облека 21*22cm на А-ниво Перат Налепници Т-маица Фустани DIY Додаток Декорација

Colife Мастило Цвет Железо На Закрпи За Облека 21*22cm на А-ниво Перат Налепници Т-маица Фустани DIY Додаток

Buyers rating:
-25 % DEN 86.00
DEN 114.24

Залиха

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 2, Ние ги поддржуваме Сите видови на Сопствени Направени,ако е потребно, контактирајте ме. 6, модели на облека мембрана присутни. 6, откине мембрана, веднаш . Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3, Стави преносот на топлината, нагоре модели.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Colife Мастило Цвет Железо На Закрпи За Облека 21*22cm на А-ниво Перат Налепници Т-маица Фустани DIY Додаток Декорација
Купување Забелешки : 1, Цел повеќе од $6, испрати следење на број(освен далечна земја). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. 5, 8-10 секунди со победи. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. 2, Облека рамно на Пеглање одбор. 5, Лево handes, искинале мембрана милениче, веднаш .
За преносот на Топлината Машина 1, Поставување на температурата( 130-150 степен) , топлина притиснете машина. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 7, Ако не е Пеглање непроменети, повторете го чекор 5. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
Colife
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Appliqued
Големина:
21*22.3 cm
Број На Модел На:
Д-113
Име:
лепенки за облека
Техника:
пегла на далноводи
Стил:
DIY Tshirt/Суичери/Дуксери
Пердув:
Топло/Ладно Кинење
лепенки за облека:
Лесно Со Домаќинство Песна

Најдобри понуди

1000pcs/Многу Appliqued DIY 1.5 CM Круг Чувствува Ткаенина Влошки Додаток Закрпи Круг Ткаенина за цвет/шапка/чанта/облекувам/занает
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1000pcs/Многу Appliqued DIY 1.5 CM Круг Чувствува Ткаенина Влошки Додаток Закрпи Круг Ткаенина за цвет/шапка/чанта/облекувам/занает

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Ќе има 7 дена да контак

DEN 82.00 138.72