• Обновено
NKS22 Тешки игли валчести имајќи Лице игла имајќи без внатрешниот прстен големина 22*35*20mm

NKS22 Тешки игли валчести имајќи Лице игла имајќи без внатрешниот прстен големина 22*35*20mm

Buyers rating:
DEN 240.00

Залиха


Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Услуга На Клиентите
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро.
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на дека .
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Па се чувствуваат слободни да контакт.Ако ви треба точни декларација на вредност,ве молиме ги споделите со нас.
Негативни повратни информации не реши ништо.
NKS22 Тешки игли валчести имајќи Лице игла имајќи без внатрешниот прстен големина 22*35*20mm
Ние сме игли валчести имајќи фабрика : Changzhou HXD ИМАЈЌИ CO. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Превозот
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.

Основни карактеристики

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
NKS22
Премази:
Други
Структура:
Други
H:
20mm

Најдобри понуди