• Обновено
1308100-P00 ELEC ФАН ASSY за кинескиот ѕид WINGLE

1308100-P00 ELEC ФАН ASSY за кинескиот ѕид WINGLE

Buyers rating:
DEN 1440.00

Залиха


Објектот спецификите
Item Type ELEC ФАН ASSY
Бренд Име LITENG БРЕНД
Нема. на Цилиндрите 4 Цилиндри
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Должина од 30 см
Објектот Ширина 20cm
Објектот Висина 20 см
Точка 1 кг Тежина
АПЛИКАЦИЈАТА кинескиот ѕид
ОРИГИНАЛНИОТ MAND ВО КИНА
ДЕЛ БРОЈ 1308100-P00
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана
Кинески возило брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, Schaman howo Beiben Faw итн. особено за Големиот ѕид резервни моторни делови, што се НЕ.1 во кина пазар
ние имаме повеќе од 100 вработени ,и магацин над 6 илјади квадратни метри склад .Во текот на последниве години, имаме воспоставено канцеларија во иран ,алжир ,кенија итн
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери .

Основни карактеристики

Осветленост Дел Број:
1
Објектот Висина:
30
Бренд Име:
KLORY
Другиот Дел Број:
1
Земја/Регион на Производство:
1
Објектот Ширина:
20
Поставување на Возило:
1
Производителот Дел Број:
Кинескиот ѕид
Специјални Функции:
1
Објектот Должина:
20
Материјал Тип:
1
Објектот Тежина:
1

Најдобри понуди