• Обновено
CDB6X водич железнички приклучок:16A Модуларен приклучок ( три приклучок) LZX

CDB6X водич железнички приклучок:16A Модуларен приклучок ( три приклучок) LZX

Buyers rating:
DEN 576.00

Залиха


Повратна информација Нашата цел е да се обезбеди врвен квалитет на производот и пријатен шопинг искуство. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрални или негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Модел : CDB6 X водич socket
Приклучок тип : три приклучок
Период на гаранција : 1 година
Номинална напон : 250 v
Електрични живот : 5000 пати
Температура : - 5 ° c ~ + 40 ° c
Применливи жици : 25 мм⊃2; и подолу жица
пакет содржи : 1x CDB6 X водич socket
Превозот
Пред да се изврши плаќање, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. Купувачот е одговорен за враќање превозот надомест. Сакаме да бидете сигурни дека сте задоволни со нашата точка. Ако за било која причина сакате да се вратите на објект, контактирајте со нас во рок од 14 дена од датум на испорака. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин. Руски купувачот треба да го напише целото име и презиме. Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, вашиот објект ќе биде предаден во потрага по некои детали. Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување, ве молиме, контактирајте не и ние ќе ви помогнат со брзо решение. Ако сте задоволни со нашата објект и услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди да стапка. Увозни давачки, даноци и давачки кои се на купувачот одговорност. Генерално, времето за испорака е 15-40 дена .
Политика на враќање Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите е можно. Ви благодариме за посетата!.

Основни карактеристики

Номинална Напон:
250V
Номинална Струја:
16A
Заземјување:
Стандард Заземјување
Примена:
Станбени / Општа Намена
Број На Модел На:
CDB6X

Најдобри понуди