• Обновено
5 Парчиња HD Слон Tromba Ganesha Бог Платно Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација Впечатоци За Дневна Соба

5 Парчиња HD Слон Tromba Ganesha Бог Платно Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација Впечатоци За Дневна Соба

Buyers rating:
-35 % DEN 624.00
DEN 959.52

Залиха

DHL: 3 до 5 дена Важно Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена (Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
Слика Size1 : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1 size2 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1 size3 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 size4 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1
Ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,pls кликнете тука :
Техника :
HD микро џет печатење;
Уреди за печатење : HPJet печатач со оригинални еко-растворувач мастило
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.EMS: 7 до 10 дена 5. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. ние ќе се потрудиме да ја услугата ќе winthin 24 часа.
Ве молиме проверете со вашиот земјата's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!! Превозот Услови ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.но, не е отворен спор без cotact.ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Ако не сте задоволни или имате било какви прашања во врска со производи,ве молиме контактирајте со нас, наместо на ложа на спорот без контакт.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25, 20x30 20x40 20x50, 30x40 30x60 30x80, 40x60 40x80 40x100
Рамка:
No
Предмети:
Уште живот
Медиум:
Акрилик
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Бренд Име:
AtFipan
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings

Најдобри понуди