• Обновено
Нова Верзија! 1pcs Мини Флексибилни Clip-За Светла Книга Светлина Лаптоп Бела LED Книга за Читање Светлина Ламба 3 Бои за новодојдени!!!

Нова Верзија! 1pcs Мини Флексибилни Clip-За Светла Книга Светлина Лаптоп Бела LED Книга за Читање Светлина Ламба

Buyers rating:
-16 % DEN 73.00
DEN 86.40

Залиха


Купувачот Повратните Информации
1pcs Мини Флексибилни Clip-За Светла Книга Светлина Лаптоп Бела LED Книга за Читање Светлина Светилка во Светот Free Shipping Најновите Топли Пребарување
поддршка на Големо/ Капка Превозот
Сега имаме две бои!! BLUE & СИВА
Карактеристики :
Читање Светлина Светилка Мини Флексибилни Clip-За Светла Книга Светлина Лаптоп Бела LED
Со ON/OFF прекинувач дизајн
100% сосема нов и висок квалитет
Лесен за користење clip
Мали, флексибилни и мала тежина, Флексибилни LED Биро Книга Светилка
Ниска потрошувачка на енергија меки бели LED светло.
Компактен и лесен
Идејата за осветлување Читање Книга или Лаптоп во темница
Напојува со 2 x CR1220 Батеријата(вклучени)
Спецификации :
Оригиналната кутија : Да
Боја : Црна/Сина/ Сива
LED Боја : Бела
Големина : 250*30*17mm
Нето тежина : 27g
Пакување тежина : 37g
Пакување Содржина :
1x Clip-за Читање Светлина
ttps : //www.aliexpress.com/store/2140061?sm Token=d58bf09cb318471c92010f91fb07ac89&sm Sgn=B4%2 Bnk Df2 LIy Xupqwx S6z2 A%3 D%3

Основни карактеристики

Боја На Каросеријата:
црна, сина, сива
Бренд Име:
ICOCO
сертификација:
CE,FCC,CCC
Wattage:
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
Pls контактирајте со нас ако објектот оштетени или загубени за време на превозот.
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Енергија:
DC
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Број На Модел На:
LL189
Карактеристики:
Мали, флексибилни
Тип На Објект:
Книгата Светла
Објектот:
Clip-за Читање Светлина
боја:
Црно/ Сино/ Сива

Најдобри понуди

Флексибилни Клип LED Табела Светлина USB LED Книга Светлина Батерија Управувана Биро Читање Книга Светилка Еднокреветни/Двокреветни
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Флексибилни Клип LED Табела Светлина USB LED Книга Светлина Батерија Управувана Биро Читање Книга Светилка Еднокреветни/Двокреветни

Карактеристики : Лесен за употреба Здрав клип делува како една стабилна база, дозволувајќи им на светли

DEN 175.68