• Обновено
3 Реда 20mm Тиркизна Сина Врежан Цвет Стил Ѓердан Затворач

3 Реда 20mm Тиркизна Сина Врежан Цвет Стил Ѓердан Затворач

Buyers rating:
DEN 235.20

Залиха

Примерок прифатливо
6.
Време на испорака :
1. Обезбеди илјадници бисер дизајни,исто така, ја прифати кориснички услуги. Цена со добар квалитет
5.Како на клиент детални барања. Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти. Со различни големини, форми, бои.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách .
Плаќање :
1. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл.По добивањето на пари во 3-5 дена за цел во парк .
Точка Име
3 Реда 20mm Врежан Цвет Стил Ѓердан Затворач
Накит Тип
Затворач
Затворач Големина
20 mm Тип Затворач
3 Реда се Оцртува Стил Цвет Затворач Тежина 20 g Затворач Употреба Ѓердан Затворач Тиркизна Боја Сина Затворач Марка Не Пакување & Испорака
Пакет :
1. Мала количина прифати
7. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма. Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма. Најдобра по продажба на услуги. Одговори на вашите барања во рамките на 24 работни часа.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето . Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. ОЕМ и ODM, прилагодена накит се прифатени.За акции со цел ,целосно плаќање треба да се направи пред породувањето .Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
20mm
Број На Модел На:
NF0103
Објектот Тежина:
20g
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Висина:
2cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Производ Карактеристики:
природни школка
Објектот Дијаметар:
2cm
Точка Бр.:
NF0103

Најдобри понуди