• Обновено
1612132 ,1 25ММ Божиќ топла злато Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци подарок завиткување , Декоративни материјали

1612132 ,1 25ММ Божиќ топла злато Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци подарок завиткување , Декоративни

Buyers rating:
-22 % DEN 146.00
DEN 187.20

Залиха


Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Ви благодариме. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Содржина : 1" (25мм)
Материјал : полиестер.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Превозот Метод Јас :
shippin g Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД).
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Број На Модел На:
16130225
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
боја:
погледни го слика

Најдобри понуди