• Обновено
А+++ Квалитет За Elephone P9000 Домување Средината Рамка Faceplate Рамка За Elephone P9000 Алатки Бесплатно Заштитник Филм Лепило

А+++ Квалитет За Elephone P9000 Домување Средината Рамка Faceplate Рамка За Elephone P9000 Алатки Бесплатно Заштитник

Buyers rating:
-30 % DEN 556.00
DEN 794.40

Залиха


А+++ Квалитет За Elephone P9000 Домување Средината Рамка Faceplate Рамка За Elephone P9000 Алатки Бесплатно Заштитник Филм Лепило Бесплатен Превозот
Напомена : Тоа е екран на допир ,без LCD, не е LCD + Допир собранието.
Добра Вест : ако купите > 2 парчиња, 5% попуст; ако купувате > 10pcs, 8% попуст. Ако ви требаат повеќе, молам контактирајте ме на aliepxress.
Опис : *Сосема Нов и Висок Квалитет, ве Молиме сигурни дека вашиот мобилен работи. *Направени од Високо Квалитетни Материјали *Компактен Дизајн и лесна тежина. *Идеален за поправка или замена на вашиот скршен, изгребани за Elephone P9000 Средината на Рамката. *Голема количина на залиха. *Секое Собрание е тестиран пред превозот и се 100% работи. *Брза испорака со следење на број, Сите предмети може да се следи.
За Боја : ние се фотографии користат Дигиталната камера,некои бојата на случаи ќе има некоја разлика поради технички ограничена,се надевам, ќе може да се разбере.
Пакет се Вклучени *1 X за Elephone P9000 Средината Рамка *1 X за Elephone P9000 Средината Рамка Openg Алатки 8 во 1 (Ако одберете со алатки) *1 X Лепило + ткаенина за Чистење + Protecotr филм
Фотографии : Црна/Сребрена

Основни карактеристики

боја:
Сребрена Не Tools, Сребро Со Алатки, Црна Нема Алатки, Црна Со Алатки
Бренд Име:
YRFF
Број На Модел На:
За Elephone P9000
дизајн:
Бар
Материјал:
Метал
Компатибилен Бренд:
за Elephone
боја:
Сребрена, Црна
квалитет:
Тестирани & Нова
Место на Потекло:
Shenzhen(mianland),кина
испорака:
2-4 дена
Гаранција:
6 месеци
QC:
Тест еден по еден пред превозот

Најдобри понуди

Пејџ P-6E 6-string Стандард Capo - Црна
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејџ P-6E 6-string Стандард Capo - Црна

Пејџ 6string Стандард Capo Црна Стандарден Профил 6string Акустична Гитара Capo со Директен Центарнапнатост Диза�

DEN 1391.52