• Обновено
ИО-BT530FBU 6800mAh Батеријата за Samsung Galaxy Tab 4 10.1 СМ-T530 СМ-T531 СМ-T535 СМ-T537

ИО-BT530FBU 6800mAh Батеријата за Samsung Galaxy Tab 4 10.1 СМ-T530 СМ-T531 СМ-T535 СМ-T537

Buyers rating:
DEN 648.00

Залиха


Превозот :
1. Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & превозот фреквенција. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие зголемувања на трошоците ќе биде пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
1.
Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја поднесете вашата оценка. Ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! Ако не сте задоволни, едноставно да ги споделите со нас преку e-mail, наместо да ја напушти ниска оценка, а ние ќе се потрудиме да го реши. Бидејќи на меѓународен испорака, превозот времето е речиси надвор од наша контрола, па ве молиме да ја проверите проценето време на пристигнување пред да ја купите. Превозот време на крајот на краиштата зависи од курирска служба компанија, Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се на одговорноста за превозот услуга. Ако времето за испорака е подалеку од она што можете да го прифатите, ве молиме да ги купите во локалната. Ние не се одговорни за било обичај давачки или увозни даноци. Normlly Најголем дел од пакетот ќе пристигне 20-60 Работни дена зависи од купувачот локација. На restocking такса може да се примени ако стока се користи.modname=ckeditor
За производот
1. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или неочекувани временски услови. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние само бродот да aliexpress адреса на купувачот. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација.

Основни карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Компатибилен Бренд:
Samsung
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Капацитетот на батеријата(mAh):
Над 5000mAh
Тип:
Батеријата
Капацитет:
6800MAH

Најдобри понуди