• Обновено
Проширување Со Пет Превозникот За Мали Кучиња, Мачки Мека Двострано Гајба Авиокомпанија Одобрени Кинолошки Автомобил Патна Торба Мултифункционален Милениче Прев

Проширување Со Пет Превозникот За Мали Кучиња, Мачки Мека Двострано Гајба Авиокомпанија Одобрени Кинолошки Автомобил

Buyers rating:
DEN 1919.52

Залиха

Нашите нови Миленичиња Превозникот има сега се надгради и со посилни ремени & шевовите, подобро патентите, подобрена стабилност, помек мат и полесна тежина! Ние сме слушале клиенти повратни информации и да се направи оваа мачка & куче превозникот на најдобрите на пазарот! ПРВА КЛАСА ПАТУВАЊЕ за вашиот миленик. Поудобно од цврсти гајби. Нашите иновативен милениче превозникот има проширување страни дека zip надвор да им даде на возрасни кучиња и мачки многу простор. Лесно да се носат преку рамо, рака или интегрирани рачки. ЛЕСЕН ДИЗАЈН и БЕЗ КОЛАПС лесно да се носат, но огради станот за складирање под креветот или во некоја фиока. Издржливи метална вртливата клипови се спречи извртување на рамо, рака, и поводник клип го спречува вашиот животно од грандиозна надвор. Складирање џеб на страната на гајба задржи додатоци на дофат на вашите прсти. Повеќе детали како што е подолу фотографии :

Основни карактеристики

Големина:
46x28x28cm
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Тип На Објект:
Автомобил Патување Додатоци
Применливи Раса Куче:
Универзална
Fitable Тежина:
2.8 lbs
Бренд Име:
Petguider
Сезоната:
Сите Сезони
Стил:
Класици
Шема:
Цврста
Функција:
Дише

Најдобри понуди

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзална Водоотпорен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзална Водоотпорен

Професионални Куче столче Покрие Мат Против пролизгување Автомобил Мат Миленичиња Патување Универзал�

DEN 1179.00 1999.20