• Обновено
Steampunk Трендовски Фоб Механички Џеб Види Рака Ликвидација Бронза Гроздобер Стои Случај Скелет Pendant Мажи Жени Божиќ Подароци

Steampunk Трендовски Фоб Механички Џеб Види Рака Ликвидација Бронза Гроздобер Стои Случај Скелет Pendant Мажи

Buyers rating:
-8 % DEN 996.00
DEN 1082.88

Залиха

Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да leaveing повратни информации.Ние ќе се испрати објект во рок од 2-3 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат.Кога ќе добиете предмети цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод.Превозот со желба пост во 35-45 работни дена ( Бразил обично треба 50-70days ).

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.041 m
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
P2089C
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг

Најдобри понуди

1308100-P00 ELEC ФАН ASSY за кинескиот ѕид WINGLE
  • Обновено
Оценка на клиентот:

1308100-P00 ELEC ФАН ASSY за кинескиот ѕид WINGLE

Објектот спецификитеItem Type ELEC ФАН ASSYБренд Име LITENG БРЕНДНема на Цилиндрите 4 ЦилиндриНадворешни Тестирањ

DEN 1440.00