• Обновено
Алатка Дрво Побрзаа Мини Вежба Dremel Малку 5 Компјутери/многу _ 3мм 2 Flute Мелење Машина Продолжен Алуминиум Крајот Мелница Cnc

Алатка Дрво Побрзаа Мини Вежба Dremel Малку 5 Компјутери/многу _ 3мм 2 Flute Мелење Машина Продолжен Алуминиум

Buyers rating:
-8 % DEN 902.00
DEN 980.16

Залиха


Опис :
3мм 2 Flute Мелење Машина Продолжен Алуминиум Крајот Мелница Машина CNC Малку
Спецификација :
Материјал : ХСС АЛ
Тип : Две Flute Спирала Малку
Мелница дијаметар : 3мм
Месо тело со дијаметар : 6mm
Flute должина : 15mm
Вкупна должина : 63mm
Применливи Материјали : Акрил, ПВЦ, висока густина одбор, тврдо и мувла итн.
Карактеристики :
Висока густина полиран, носат-отпорни, висока температура, и добар ригидност.
Цена-ефикасен, да се подобри ефикасноста и да се намалат трошоците.
Главно се користи во сечење и кука слотови.
Пакет се вклучени :
5 x 2 Flute Спирала Битови Крајот Мелница

Основни карактеристики

Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
MEALU

Најдобри понуди