• Обновено
Вистински 925 Sterling Silver Мал Пеперутка Животинско Студ Обетки Кристал CZ Женски Earring За Жените Мода Свадба Накит

Вистински 925 Sterling Silver Мал Пеперутка Животинско Студ Обетки Кристал CZ Женски Earring За Жените Мода Свадба

Buyers rating:
-30 % DEN 236.00
DEN 336.96

Залиха


Опис на производот ID : 7082 Име : Мода 925 sterling silver студ обетки Тежина : 2g Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина requiremen

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BELAWANG
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ye3109
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
Тежина:
2g
превозот:
превозот или пад на превозот
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копното
Пол:
Жените
Големина:
За 0.8*0.8 cm

Најдобри понуди