• Обновено
1PC Погодно Торба Виси Квалитет Спомене Јадење Носат Чанти 15g Кујна Gadgets, Силикони Кујна Додатоци Спаси Напор J2Y

1PC Погодно Торба Виси Квалитет Спомене Јадење Носат Чанти 15g Кујна Gadgets, Силикони Кујна Додатоци Спаси Напор

Buyers rating:
-33 % DEN 40.00
DEN 60.00

Залиха

НОВИ Удобно Преносни Силикони се Спомене Сад за Шопинг Торба Спомене Јадење J2 Y Опис : Карактеристики :
Одговара за сите видови кеси.
Лесен за употреба.
Направи удобен живот.
Материјал : Силикон гел.
Големина : 8.5x2.5cm.
Боја : портокалова, црвена, зелена, сина, кафе, жолта, црна
Пакетот Вклучува : 1 x Силикони се Спомене Јадење

Основни карактеристики

боја:
Црна, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Кафена, Портокалова
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Нема. на Групи:
Еден
Применливи Простор:
Кујна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
N/A
Бренд Име:
Vitorhytech
Употреба:
Храна
Инсталација Тип:
Кука Тип

Најдобри понуди