• Обновено
26~50 Целосна Ротација на Универзалната ТВ Ѕид MA2647

26~50 Целосна Ротација на Универзалната ТВ Ѕид MA2647

Buyers rating:
-15 % DEN 898.00
DEN 1056.00

Залиха


26"~50" Целосна Ротација на Универзалната ТВ Ѕид
Модел Бр. : ДС-MA2647 Материјал : Hiqh квалитет ладно валани челични VESA : 100*100mm, 200*200mm Ѕид Растојание : 50mm~500mm Навалување : ±15° Вртливата : 180° Ротација : 270°
Важни Информации :

1. Сите превозот цена покажа во Aliexpress не вклучува Продолжен Област Доплата!
2. Pls проверете со ПРОЗОРЦИ, Fed Ex, DHL, TNT, DPEX и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата!!
3. Царинските Давачки и Даноци НЕ се вклучени во превозот цена
4. Ве молиме оставете ги вашите канцеларија адреса за собирање на парцели.
5. Клиенти од Бразил pls оставете го вашиот CPF број во цел како вашиот царински треба.
6. Клиенти од Чиле pls ја напушти вашата РУТИНА број во цел како вашиот царински треба.
Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.


Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ДС-MA2647
Бренд Име:
dsupport
Тип:
Управување со

Најдобри понуди