• Обновено
Нова Универзална Автомобил CD Слот Телефон Планината Носителот Застане За мобилни телефони iPhone, Андроид

Нова Универзална Автомобил CD Слот Телефон Планината Носителот Застане За мобилни телефони iPhone, Андроид

Buyers rating:
-30 % DEN 162.00
DEN 230.88

Залиха


Опис :
Ако имаш важна телефон или порака, тоа е многу опасно да се погледне за вас телефонот кога ќе се вози .Сега, со нашите CD Слотот за Држачот, можете да го зацврсти вашиот телефон со автомобил .Можете да го видите на екранот јасно. Сè е под контрола.
Карактеристики
1.Тоа може да се водат за двете страни и да се спречи паѓање на надвор. Максимална затегнувачка ширина може да се постигне 8.5 cm
2.Тоа нема да го блокира вашиот поглед кога ќе се вози и нема да зафаќаат премногу место на вашиот автомобил
3.Тоа може да ротира 360 степени, како сакате. Се исполнат различни поглед потреби.
4. Тоа може да го држете вашиот телефон цврсто без разлика дали тоа е се спречат, исправено или дијагонално.
5. Уникатен дизајн за да ги собере најмногу паметен телефон, овозможува строга контрола во CD слот.
6. Им овозможи на корисникот за да го инсталирате или отстраните уредот лесно со една рака.
7. Големина : 6.5 см(Пред се протега),8.5(По истегнување)
Пакетот вклучува :
1x Автомобил CD Слотот за Држачот

Основни карактеристики

Бренд Име:
Judixy
Број На Модел На:
L499-A
полнач:
No
Држач За Во Автомобил:
Yes
Има Звучник:
No
Компатибилен Бренд:
итн

Најдобри понуди

Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Везана,Занаети,Божиќ

Доволно смола дијаманти.Целосна,almaznaya Дијамант Вез,5 D,Дијамант Сликарство Црвен камион Колекции,Крстот

DEN 233.00 338.40