• Обновено
ЗАКОНСКА Нови Типичен Стил на Жените Трчање на Отворено Одење Џогирање Патики Чипка Мрежа Спортски Чевли мека Брзо Бесплатен Превозот

ЗАКОНСКА Нови Типичен Стил на Жените Трчање на Отворено Одење Џогирање Патики Чипка Мрежа Спортски Чевли мека

Buyers rating:
-40 % DEN 1187.00
DEN 1977.60

Залиха

Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања откако ќе добиете предмети.html, тоа може да ви помогне.com/payment_method. Можете да најдете соодветна големина за вас во нашата големина на табела. Позитивни Повратни информации и Повратни информации е многу важно. Нашата Компанија
Ние сме чевли производителот од 1995 година. Ви благодариме!. Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките 1-3 работен ден.
Нашите Производи
Ние може да ви понуди квалитетни чевли кои се producted
од страна на нашите квалификувани работници со нивните врвен техника. Превозот : 1. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Може да се купи нашиот квалитет чевли со многу конкурентна цена. Ако случајно се, ние ќе ви ги даде средствата, набрзо откако ќе се добие објект. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Конечно, може да одлучи што големината ќе го купите. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас.
Бенефиции ќе добиете
1.
Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : //help. Не за квалитет проблем се врати, клиенти одговорност за испраќање и да се врати товар.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
ЕВА
Технологија:
dmx
Бренд Име:
Законска
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Функција:
стабилност
Insole Материјал:
ЕВА
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише
За Растојание:
Маратон(>40km)
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Ниво На Пракса:
Почетник
Број На Модел На:
33631
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Стил:
жените трчање

Најдобри понуди