• Обновено
Десктоп Алуминиум Легура 14-24 инчен Двоен Монитор Носителот Стојат Целосна Движење НАГОРЕ и Надолу LED LCD Дисплеј Следи Планината Поддршка L02S

Десктоп Алуминиум Легура 14-24 инчен Двоен Монитор Носителот Стојат Целосна Движење НАГОРЕ и Надолу LED LCD Дисплеј

Buyers rating:
-11 % DEN 2649.00
DEN 2976.00

Залиха


Десктоп Алуминиум Легура 14-24 инчен Двоен Монитор Носителот Стојат Целосна Движење НАГОРЕ и Надолу LED LCD Дисплеј Следи Планината Поддршка L02 S

Модел Бр. : ДС-L02 SS Материјал : Алуминиум Легура Предложи Големина на Екран : 14-24 инчи VESA : 75*75mm/100*100mm Стојат Висина : 713mm Вчитување : 10 килограми/глава Десктоп Стегање дебелина : 10-45mm или 40-80mm.
Pls остави порака за на маса дебелина стегање дел ви треба!
ВАЖНА забелешка : 1, Масовните акции за да брод брзо, мали цел и OEM се достапни. 2, Сите Превозот цена покажа во Aliexpress НЕ се вклучени Продолжен Област Доплата.Ве молиме проверете со ПРОЗОРЦИ, FEDEX, DHL, TNT, DPEX и др. за да се потврди ако вашиот град (поштенски код) треба Продолжен Област Доплата. 3, Царинските Давачки и даноци НЕ се вклучени во Превозот цена. 4, Својата подобро да ја напуштат вашата канцеларија addresss за собирање на пратката. 5, Клиенти од Бразил pls оставете го вашиот CPF број во цел како вашиот царински треба. 6, Клиенти од Чиле pls ја напушти вашата РУТИНА број во цел како вашиот царински треба.
Сите информации се обезбедени во првобитна состојба, без било каква гаранција и може да биде малку променети во секое време, без претходна најава.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
AVUP
Број На Модел На:
ДС-L02S
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
Тип:
двоен монитор носителот
Десктоп Стегање дебелина:
10-45mm или 40-80mm

Најдобри понуди