• Обновено
Hazawa Naoki Ѓердан Cos Pin Метал Одговараат Јака Значка Pendant Ѓердан Ѓердан за Жените и Мажите Накит Додатоци -30

Hazawa Naoki Ѓердан Cos Pin Метал Одговараат Јака Значка Pendant Ѓердан Ѓердан за Жените и Мажите Накит Додатоци

Buyers rating:
-31 % DEN 47.00
DEN 68.16

Залиха


Hazawa Naoki Ѓердан Cos Pin Метал Одговараат Јака Значка Pendant Ѓердан Ѓердан за Жените и Мажите Накит Додатоци-30 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Големина : 1.8*1.8 cm Тежина : 6 G Материјал : Цинк Легура Пакет inclu1ded : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
dongsheng накит
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
A-818
Pendant Големина:
како на слика
Обликотшема:
Плоштад
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
cosplay ѓердан
Стил:
мода, нов, филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод
Големина:
1.8*1.8cm
Тежина:
6G

Најдобри понуди