• Обновено
Бела Сина Симпатична Кристал Цвет Studs Обетки За Жените oorbellen Изјава Brincos Earring JURAN Мода Шарм Накит

Бела Сина Симпатична Кристал Цвет Studs Обетки За Жените oorbellen Изјава Brincos Earring JURAN Мода Шарм Накит

Buyers rating:
-15 % DEN 132.00
DEN 156.00

Залиха


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
3389 Препорачуваме парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
juran
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
F3206
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Функција:
Висок квалитет
е customed:
Yes
Повод:
Модна ревија Ангажман Свадба Датум Партија Подарок
Потекло:
Кина
Пакување:
Картичка/opp вреќа
Должина:
FREE

Најдобри понуди