• Обновено
2017 0-4Y Деца Деца Бебе Девојки Tankini Бикини Шарени костими за капење Триаголник Костим за капење Костим за Капење+Headband 3pcs/Set Beachwear

2017 0-4Y Деца Деца Бебе Девојки Tankini Бикини Шарени костими за капење Триаголник Костим за капење Костим за

Buyers rating:
DEN 191.52

Залиха


2017 0-4 Y Деца Деца Бебе Девојки Tankini Бикини Шарени костими за капење
Триаголник Костим за капење Костим за Капење+Headband 3pcs/Set Beachwear
100% Сосема Нов и висок квалитет
Симпатична К ids Gils Летото Бански
Моден дизајн Симпатична
Големина : 7 0 80 90 100
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Пакет се вклучени : 1x Бикини Сет (врвот + краток Панталона) + Headhand
Големина На Табелата :
Оваа симпатична поставува е супер вредност!
Со тоа е снежана цртан филм f ashion дизајн
тоа ќе биде совршен за летните подарок
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет Icluded : 1x Бикини Сет (врвот + краток Панталона ) & 1x Headband
Преглед :

Основни карактеристики

Големина:
0 to 1 T, 1 to 2 T, 2 to 3 T, 3 to 4 T
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
види detials
Материјал:
Полиестер
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
две парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Најдобри понуди

Пневматски Воздух Шрафцигер воздухот алатки Злато позлата индустриски воздух завртка возачот економски тип бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пневматски Воздух Шрафцигер воздухот алатки Злато позлата индустриски воздух завртка возачот економски тип бесплатен

Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пра

DEN 1286.00 1714.56
Оригиналниот RTXL185-240 1000BASE-T SFP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Оригиналниот RTXL185-240 1000BASE-T SFP

Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе ин�

DEN 1612.80
LM2904PT LM2904 2904 TSSOP-8 20PCS/МНОГУ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

LM2904PT LM2904 2904 TSSOP-8 20PCS/МНОГУ

Модел Numble : LM2904 PTНапон Снабдување, Единствен / Dual (±) : 3 V ~ 30 V, ±1.5 V ~ 15 VНапон Текст Офсет (Макс) : 2m VТековнат�

DEN 156.00