• Обновено
FINGLEE дијамант конкретни Мелење нож,мелење чевли,40x10x10mm,трапезоидна подлога,конкретни полирање кат крупни мелење

FINGLEE дијамант конкретни Мелење нож,мелење чевли,40x10x10mm,трапезоидна подлога,конкретни полирање кат крупни

Buyers rating:
DEN 4319.52

Залиха

Ние ќе Случајно одберете жито и го испрати до вас.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе се изјасни со ниска вредност. Во ретки случаи, вашата пратка може да потрае подолго време за да се дојде поради доцнењето во сопствени грешки и државни празници во Кина.
2)Погоден за мелење процесот на криви или полигон површината. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит.

Основни карактеристики

Ронки:
6, 16, 30, 50, 100, 200
Бренд Име:
FINGLEE
Тип:
Абразивни Блок
Број На Модел На:
FL-DFL1
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Ронки:
6,16,30,50,100,200
сегмент големина:
40x10x10mm
Инсталирање Големина:
M8
Тема:
No
сечилото дебелина:
10мм
Сегмент Форма:
Бар
Начин на користење:
Сува или вода
Со Користење На Опсег:
Камен или Meduim тврди или меки конкретни
машина:
Кат полирање машина,кат мелење машина
Големина:
40x10x10

Најдобри понуди