• Обновено
200pcs M6 x 6mm x OD 8мм шприц Месинг Knurled Тема Внесува Ореви

200pcs M6 x 6mm x OD 8мм шприц Месинг Knurled Тема Внесува Ореви

Buyers rating:
-10 % DEN 983.00
DEN 1092.00

Залиха

Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали.Шприцоване Месинг Knurled Тема Внесува Ореви
Плаќања
1. Јас ќе бидам прифатена. Ние го прифаќаме Зачувам , водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради undeliverable погрешна адреса. Верувам дека добрата комуникација може да ги реши сите проблеми и ни донесе добра пријателство. Ви благодариме за соработката. Ако не сте добиле објект по време на испорака, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или trademanager за решавање. Се Враќа & Наплата Политика
1. Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производи и услуги. Објектот ќе биде испратен во рок од 1-5 дена, главно, преку Кина Пост Воздух Mail по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Превозот и Поштенски
1. Овие надоместоци не се дополнителни превозот обвиненија. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и прибор и ќе ја плати се врати превозот надомест. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, само нас контакт пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат објект од денот таа е примена. Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш на објектот до. Време на испорака & Track Број :
а) Воздух Mail : 15-30 дена
Превозот Метод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Кина Пост Воздух Mail
Песната Нема Број
Yes
Сад
10-20 дена, MAX 30 дена
10-20 дена, MAX 30 дена
Австралија, Канада, Велика Британија
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
10-25 работни дена, МАКСИМУМ 34 дена
Франција, Германија, Шпанија, Источна Европа
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
12-28 работни дена, МАКСИМУМ 35 дена
Русија, Бразил
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
20-40 работни дена, МАКСИМУМ 45 дена
Јужна Америка
25-45 работни дена, MAX 50 дена
25-45 работни дена, MAX 50 дена Друга земја 20-45 работни дена, MAX 50 дена 20-45 работни дена, MAX 50 дена
б) ЕМС : Нормално 7-10 работни дена
в) DHL : Нормално 5-8 дена
6.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
200pcs M6 x 6mm x OD 8мм
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Knurled Тема Внесува Ореви
Потекло:
Ningbo,Кина(копно)
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
M6 x 6mm x OD 8mm
Внатрешен Навој Дијаметар:
6mm
Должината На Телото:
6mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm

Најдобри понуди