• Обновено
година Нови Евтини Електрични Jade Мат Греење Сауна Душек Massager за Кревет Jade Душек 1.0X1.9M Бесплатен Превозот

година Нови Евтини Електрични Jade Мат Греење Сауна Душек Massager за Кревет Jade Душек 1.0X1.9M Бесплатен

Buyers rating:
-50 % DEN 18336.00
DEN 36672.00

Залиха

Ви благодариме за вашето разбирање. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Повратни информации :
1. На душек се шири на креветот, се шири слој на душек
2.
2016 година Нови Евтини Електрични Jade Мат Греење Сауна Душек Massager за Кревет Jade Душек 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако сакате други големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас. Соодветно приспособена на термостат за контрола на температурата knob, се прилагоди на температурата сакате, (колку е поголем бројот, толку е поголема температура, препораки температура е 2-3 опсег)
6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Кога луѓето ја напуштат навремено моќ исклучите, исклучете го кабелот за напојување
Инструкции
1 Поврзете на душек и контролер приклучоци
2 Стави на термостат во 220 V штекер
3 Претвори во термостат прекинувач, термостат моќ индикатор светлото на
4 Соодветно приспособена на термостат за контрола на температурата knob, се прилагоди на температурата сакате, (колку е поголем бројот, толку е поголема температура, препораки температура е 2-3 опсег)
5 термостат епизода автоматски термостат режим, температура спектар 20 ~ 70 (+ - 7 целзиусови степени )
6 Кога температурата достигнува претходно температура, контролорот влегува во автоматско прилагодување на државата останува константна
7 Кога луѓето ја напуштат навремено моќ исклучите, исклучете го кабелот за напојување
8 душек греење процес, тоа ќе биде подобро да не има нешто на мат, за да се избегне нерамна греење, предизвикување дефект ИНФОРМАЦИИ : Превозот :
1. Ако ви треба во текот на ноќта го користите, ќе треба прилагодени на душек во пониска температура пред да одам да спијам
8.

Основни карактеристики

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-299
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
14KG
Име:
Електронски Греење Душек
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
1.0X1.9M

Најдобри понуди