• Обновено
Модерна 3D Мурали Обичај Фото Позадини Дијамант Мека Тек се Зголеми Жад за Дневна Соба Позадина Ѕидови Трудови Дома Декор Цвеќиња

Модерна 3D Мурали Обичај Фото Позадини Дијамант Мека Тек се Зголеми Жад за Дневна Соба Позадина Ѕидови Трудови

Buyers rating:
-46 % DEN 1138.00
DEN 2107.20

Залиха

Не постер.88 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни.
[xlmodel]-[custom]-[8888]
Модерна 3 D Мурали Обичај Фото Позадини Дијамант Мека Тек се Зголеми Жад за Дневна Соба Позадина Ѕидови Трудови Дома Декор Цвеќиња
Купувачите мора да се прочита : Mural позадина цена : $ / 1 метар квадратен. 2m 2 =2 парчиња. Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.Како да се залепите оваа позадина?
Поради царинските барања, позадина лепак не е вклучена, ве молиме цел од хардвер вашата локална продавница. ве Молиме мерење вашиот ѕид е големина,ние ќе се прилагодите на вашиот ѕид големина. Не ролни.8 м во должина и 1,6 метри во ширина, што треба да направам? Област = 1.
Не позадина ролни.Тоа треба адхезивна паста(леплива ориз лепак)
4. Се надеваме на вашето разбирање.02539 м)
Често поставувани прашања : 1. Сакам да купам еден сет на mural позадината, големината е 1. Она што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Mural позадина. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество 1m 2 = 1pcs.ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ ДЕТАЛИ :
Купувачите можат да добијат делумна наплата, и да ги item(s) ако тие не се како што е опишано, или се поседува секој квалитет на прашања од страна на преговарање директно со продавачот
3.

Основни карактеристики

Димензии:
1 квадратни метри
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Број На Модел На:
ZY-302
Шема:
Персоналните Прилагодување
Употреба:
Постелнината Соба
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Ткаенини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
боја:
Бела

Најдобри понуди