• Обновено
Дејвид додатоци цвет големина:30*30мм чипка со бисер цвеќиња 5 метри,Цвет Чипка DIY рачно изработени материјали,5Yc2120

Дејвид додатоци цвет големина:30*30мм чипка со бисер цвеќиња 5 метри,Цвет Чипка DIY рачно изработени материјали,5Yc2120

Buyers rating:
DEN 240.00

Залиха

Се препорачува :
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .. ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА :
нашата цена е бесплатен превозот за кина пост или бавно пост ,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket ,e-емс или dhl express.. според вашата земја и со сопствени проблем.ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво. Азо слободни .
Нашата цена е разумна и конкурентна со супериорен квалитет
Боја : погледнете како слика
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси, фестивал партија декорација,итн.
Мин.Цел износ (мешани предмети се прифатливи)
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Како што се припаѓа рачно изработени производи индустрија ,па откако ќе го добив вашиот пакет , било проблем pls контактирајте со нас на прво место .
[1054019001] [1054019002] [1054019003] [1054019004] [1054019005] [1054019006]

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Монистра
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
organza
Техника:
Beaded
Ширина:
30x30mm
Број На Модел На:
Други
Ткаенина Тип:
Други
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)

Најдобри понуди