• Обновено
Гроздобер Ѕид Светилка Ретро Ѕид Монтирани Кревет, Светлата за Читање Нагоре/Надолу Luminaire Lampara Споредено Гроздобер AC85-265V Applique Murale

Гроздобер Ѕид Светилка Ретро Ѕид Монтирани Кревет, Светлата за Читање Нагоре/Надолу Luminaire Lampara Споредено

Buyers rating:
-33 % DEN 1672.00
DEN 2496.00

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ако ви се исполнат некои проблеми во испорака, можете да се консултирате со нас и решени во легитимни.Следните предмети повеќе од 50% попуст : Боја : Црна, Црвена Bronzed Материјал : Железо+Бакар Процес : Насликани Сијалица Вклучуваат : Вклучени крушка, 40 W Напон : AC90-260 V (За сите земји) Големина : База Дијаметар 13. Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 рејтинг или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Пакет : 1 X Ѕид Светилка 1 X Lumiled Сијалица
Бесплатни подароци за да испратите нон-стоп, секој ден во првите 15 успешни нареди и платени во текот 39. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување среќен. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress Trademanager или ни остави порака или e-mail. Функција : Едноставна структура, ретро стил, најдобро за вашата куќа декорација. И тоа е многу важно за нас. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14days за замена или пари назад. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди НСД за нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите.

Основни карактеристики

Абажур Боја:
Црна, Црвена
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Гроздобер
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Црна,Црвена
Техника:
обложено
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V
Бренд Име:
RFHLX
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Карактеристики:
заштеда на енергија
Примена:
Кревет Во Соба
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
led ѕид светлина
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тело Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Гаранција:
5 години
Материјал:
Бакар
Се применуваат:
Aisle bedsides ТВ ѕид
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Напон:
Стил:
База Тип:
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Карактеристики:
Индустриски ѕид светилки

Најдобри понуди

Кратка Американски ретро гроздобер ѕид светилка склад железо модерна ѕид светлина Двојно Рака спалната соба Ресторан
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Кратка Американски ретро гроздобер ѕид светилка склад железо модерна ѕид светлина Двојно Рака спалната соба Ресторан

Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена и

DEN 2047.00 2496.00