• Обновено
Coque Bling Љубов Срцето Мека TPU Телефон Случај Покритие За Samsung Галакси G360 Funda жив песок Мобилен Телефон Случај За Samsung Core Премиер

Coque Bling Љубов Срцето Мека TPU Телефон Случај Покритие За Samsung Галакси G360 Funda жив песок Мобилен Телефон

Buyers rating:
-20 % DEN 247.00
DEN 308.64

Залиха

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Coque Bling Љубов Срцето Мека TPU Телефон Случај Покритие За Samsung Галакси G360 Funda жив песок Мобилен Телефон Случај За Samsung Core Премиер

Основни карактеристики

Материјал:
За Галакси G360
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Grand
Големина:
for ssung sum sung sumsong sumsug sumsun sumsung svmsung galx samssung
Број На Модел На:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes,estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Место на Потекло:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
is_customized:
Coque Bling Love Heart Soft TPU Phone Case Cover For Samsung,cute girly accessories bulk vendita calda positivo stitch capa carcasa
Карактеристики:
За Samsung Галакси G360 за ssung сума пеат sumsong sumsug sumsun
Најчестиот Вид:
За Samsung случај мобилни случај TPU Телефон Случај Покритие За течни розова
Водоотпорен:
За Samsung торба мобилни случај Samsung Галакси G360 Funda симпатична
Димензии:
За Галакси G360 телефон caso торба жив песок Мобилен Телефон Случај розова
Инсталација:
За Галакси G360 покрие мобилни покритие За Samsung Core Премиер додаток
дизајн:
Сјајни,Апстракт,Животински
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Најдобри понуди

KBJ2510 ZIP
  • Обновено
Оценка на клиентот:

KBJ2510 ZIP

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 18.00 19.20