• Обновено
Нова Мода Остри машка Вратоврска Плетени Врски Mens Секојдневен Шарени Поврзана Вратоврска за Свадба Тенок Слаби Ткаени Cravate Тесен Neckties

Нова Мода Остри машка Вратоврска Плетени Врски Mens Секојдневен Шарени Поврзана Вратоврска за Свадба Тенок Слаби

Buyers rating:
-35 % DEN 156.00
DEN 239.52

Залиха


Контактирајте Со Нас
1. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме исто така, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас да ни ја даде втора шанса за да се поправи тоа, пред да одлучи да го напушти било неутрален или негативен фидбек. да се исклучат. & Сонцето.
Плаќање
1. tems ќе биде предаден од страна на Хонг Конг Воздух Mail или Кина Пост Воздух Mail Услугата. Нормално, тоа ќе ве однесе околу 10-25 работни дена (исклучи сабота & недела, Јавни Празник) за да добиете вашите предмети. Повратни информации е многу важно да Aliexpress купи искуство. Ако наидат на проблеми во врска со нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите барање и ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши ова прашање.
Повратни информации
1. Ако не се добие одговор, ве молиме препратете ја вашата порака повторно.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.(можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5-Ѕвезда.Нова Мода Остри машка Вратоврска Плетени Врски Mens Секојдневен Шарени Поврзана Вратоврска за Свадба Тенок Слаби Ткаени Cravate Тесен Neckties
Големина : 7cm*150cm
Не одговара на бојата
Бојата разликата може да биде предизвикан од други причини, како што се прикажува, осветлување, боја на позадината reflectance, но ако мислите дека приемот на објектот е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да се види дали на враќање или надоместок биде можно. Ние само ќе брод објекти на испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress, па ве молиме да го потврдите регистрирана адреса на Aliexpress веб-страница е точно.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
LD159
Бренд Име:
Gemay G. M
Материјал:
Памук,Полиестер
Големина:
One Size

Најдобри понуди