• Обновено
USB LCD DIY Voltmeter Полначот Капацитет Тековна Детектор на Напон Тестер Метар voltimetro За Мобилен Телефон Моќ Банка LCD Дисплеј

USB LCD DIY Voltmeter Полначот Капацитет Тековна Детектор на Напон Тестер Метар voltimetro За Мобилен Телефон

Buyers rating:
DEN 390.72

Залиха

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Нашата цел е да бидете сигурни дека имате пријатно купување од нас,ако сакате да ја напушти која и негативни и неутрални повратни информации ,ве молиме контактирајте со нас од страна пратете ми е-маил прво . Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X USB Напојување со Струја Тестер на Напон Метар
1.Да ги Реши вашите проблеми се наша вредност 1). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.3 см Спецификација : Влез : 3-7 V/50m A~ 3500m A Излез : 3-7 V/50m A~ 3500m A Капацитет : 0~ 19999m Ah напон резолуција : 0. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Гаранција&Mainteance Купувачи може да поднесе барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот.Враќање Опис :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина.Превозот во Sturction : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Со нетрпение очекувам вашите Позитивни Повратни информации За Нашите 5 ѕвезди на Услуги. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Основни карактеристики

Брзо полнење:
No
Бренд Име:
Coopkony
екран:
Yes
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Тип:
USB
Број На Модел На:
E
Батеријата Број:
Стандард
Пакет:
No
Интелигентни Полнење:
No
Употреба:
5V
Име:
USB Мини Напон Тековната Детектор
Употреба:
Стандард

Најдобри понуди