• Обновено
Mairuige Прилагодено Правоаголник Не се Лизга Гумени Печатење 200*200*2mm Тепих стил Игри Гума Трајни Лаптоп Круг mouse pad

Mairuige Прилагодено Правоаголник Не се Лизга Гумени Печатење 200*200*2mm Тепих стил Игри Гума Трајни Лаптоп

Buyers rating:
-6 % DEN 116.00
DEN 122.88

Залиха


Посебна Забелешка : Ние прифаќаме производ прилагодување, онолку колку што ќе испратите вашите омилени слики за нас. На пример : семејни фотографии, Игра,Карактер, животни, Интересно итн.
Нашите услуги 1.Испорака Ние обично испратите стоки во 3 работни дена по вашата исплата.Ние сакаме да ги добиете вашите омилени производи навремено, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 2.Превозот Под нормални околности, нашиот начин на транспорт за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Ако ви е потребна за другите начини на транспорт, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со преференцијални пригоден начин на транспорт. 3.Врати Сите производи пред пратката се проверува,Ако не сте задоволни со производи ќе ги купите, можете да го замени производот пред пратката,Ако го вратите производот по породувањето, за испорака од страна на купувачот.Бидете сигурни дека производот не е оштетен, итн.
4.Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас ,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,со исклучок на викендите и празниците.
5.Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го решите вашиот проблем. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
10
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
ColorM:
Како се покаже слика
Стил:
Mouse Pad Тепих
Спецификација:
180*220*2mm
сопствени направени:
Поддршка
Dropshipping:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобри понуди

Нов G86-770-А2 G86 770 А2 со топки BGA чипсет
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Нов G86-770-А2 G86 770 А2 со топки BGA чипсет

Можете да контактирате со нас преку MSN, епошта или на Skype Ви посакувам среќен шопинг!Топло добредојде ваш

DEN 576.00