• Обновено
MS Накит Star Wars Cufflinks Stormtrooper Mens Cufflinks За Кошула со Висок Квалитет Сребро Ткаенината Копчиња Подарок Ткаенината Линкови

MS Накит Star Wars Cufflinks Stormtrooper Mens Cufflinks За Кошула со Висок Квалитет Сребро Ткаенината Копчиња

Buyers rating:
-30 % DEN 74.00
DEN 105.60

Залиха


Cufflink Големина : 2.0x1.8 см (1cm=0.394 in) Тежина : 15 g
~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк. На поголема цел,на подобро најголемиот дел цена,ние може да понуди подобра цена или бесплатен превозот преку експрес за нашите редовни купувачи.Нешто што може да оставите порака,ние ќе ви одговори, сигурно во 12 часот. Работно време : Америка Бразил(GMT-8) : 17 : 30(pm)-2 : 30(сум); Русија(Москва GMT+4) : 5 : 30(сум) -14 : 30(часот) во Англија, Франција(GMT+1) : 2 : 30(сум)-11 : 30(сум) ~Повратни информации, Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари! Ве молиме контактирајте со нас, прво со било каков проблем ,или прашања пред отворањето спор или напуштање на неутрален или негативен фидбек. Тоа ќе ни биде големо задоволство ако ние може да ви даде возбуден Купување искуство.Ние искрено се надеваме дека можеме да започне долгорочна деловна соработка.

Основни карактеристики

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Обичен Метал
Пол:
Унисекс
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
YS11309
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
2x1.8cm
Тежина:
15 g

Најдобри понуди