• Обновено
1:72 Британската Морнарица рис модел MK88 Трубач 36930 Колекција модел

1:72 Британската Морнарица рис модел MK88 Трубач 36930 Колекција модел

Buyers rating:
-20 % DEN 1286.00
DEN 1608.00

Залиха

Бренд : ЕМ Сооднос : 1/72 Големина : 27.1 cm долги, wingspan : 11 см Опис : пропелери може да се ротира и треба да биде инсталиран едноставно. Не се погодни за деца Како камерата агол и осветлување причини, производот ќе постои боја, вистинската боја за да преовладуваат во вид Статични екранот модел, само за да прикаже, гледање, собирање, нема други функции, не се детски играчки за Да се осигура безбедноста на прекуграничен транспорт процес, ќе се отвори пакувањето засилување модел, ви благодариме за разбирањето

Основни карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Модел,Мини
Број На Модел На:
MK88
Бар-кодот:
No
Предупредување:
Не се погодни за деца
Брод/Поморски Брод:
Други
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
Пластични
Скала:
1
Тип:
Хеликоптер
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
ТРУБАЧ

Најдобри понуди