• Обновено
10W Батерија led преносни фенер кочан работа светлината led floodlight Кампување+пешачење риболов светло биро светлина со USB полнење

10W Батерија led преносни фенер кочан работа светлината led floodlight Кампување+пешачење риболов светло биро

Buyers rating:
-41 % DEN 708.00
DEN 1199.52

Залиха


[xlmodel]-[фото]-[0000]
10 W Батерија led преносни фенер кочан работа светлината led floodlight Кампување+пешачење риболов светло биро светлина со USB полнач
Функција :
Ова е неопходно за работа светлина во вашата лента со алатки. Можете да го нарекуваат тоа работа светлина, но тоа не е само работа на светлина. Тоа може да ви помогне во вашата темно место да се направи вашата задача. Можете да го користите за кампување, автомобил поправка, патување, за домашна употреба, моќ испади и итни ситуации.
Во линија со законите на справи со дизајн, лесно да се носат.
Компактен дизајн, разновиден, не само како осветлување уред, но исто така и како мобилен моќност употреба.
Моќен КОЧАН LED извор на светлина, обезбедување на ултра-светли светло за употреба
Долго LED чип живот, можете да го користите истиот честите
4-режим на светлина : висок далеку светлина,Ниска далеку светлина,Ниска зрак,Црвена и сина светлина.
Напојува со 2*батерија 18650 (не се вклучени).
USB полнење дизајн, лесно да се користи.
Спецификација :
Боја : Жолта;Сива
Тежина : 243g
Големина : 17cm * 13cm
Режим : 4
Светилки : 3 различни КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ
Пакување се вклучени :
1*LED светло
1*USB кабел

Основни карактеристики

Wattage:
10W RBW
боја:
Жолт капак
Тип На Објект:
Преносни Фенери
Извор На Енергија:
Батерија
Гаранција:
6 месеци
Број На Модел На:
LED Светилка
Тело Материјал:
ABS
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
Преносни/usb полнење/итни моќ банка
Осветлување Период (h):
>12
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Бренд Име:
WONKIN
Употреба:
моќ банка/светло копче/биро светлина/ноќ светлина
Место да се користи:
работа/кампување/пешачење/ноќ осветлување/итни светлина/риболов

Најдобри понуди