• Обновено
Керамички + Нерѓосувачки Челик Watchband 12 14 16 18 20 22mm за Maurice Lacroix Pontos Ремек-дело Брзо Ослободување на Рака Види Бенд

Керамички + Нерѓосувачки Челик Watchband 12 14 16 18 20 22mm за Maurice Lacroix Pontos Ремек-дело Брзо Ослободување

Buyers rating:
DEN 1247.52

Залиха

Објектот Специфики : - Бенд Материјал : Керамички + ' Рѓосувачки Челик - Затворач Тип : Push Копчето Пеперутка Распоредување Тока - Бенд Ширина(mm) : 12 14 16 18 20 22 - Бендот Боја : Црна, Сребрена, Црна, Златна, Црна Роза Злато, Бела Сребро, Бело Злато, Бела Роза Злато - Size : Прилагодлив - Функција : Брзо Ослободување, елегантен и удобен за носење - Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 1x Надгради Линк Смена, 3 x Брзо Ослободување Пролет Бар - Компатибилен Со : за Maurice Lacroix со Право се Види на Лицето (Pontos / Ремек-дело / Други Серија) ЦРНА, СРЕБРЕНА ЦРНОТО ЗЛАТО ЦРНА РОЗА БЕЛО ЗЛАТО СРЕБРО БЕЛО ЗЛАТО БЕЛА РОЗА ЗЛАТО

Основни карактеристики

Бендот Ширина:
12MM, 14MM, 16MM, 18MM, 20MM, 22MM
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Керамички
Бренд Име:
iWonow
Број На Модел На:
за Maurice Lacroix
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Притисни Копче Пеперутка Распоредување Тока
Бендот Должина:
погоден

Најдобри понуди