• Обновено
Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу Нови Switch BEN300-DFR дифузна одраз на фотоелектрически BEN500-DFR

Бесплатен Превозот 2 парчиња/многу Нови Switch BEN300-DFR дифузна одраз на фотоелектрически BEN500-DFR

Buyers rating:
-15 % DEN 1591.00
DEN 1872.00

Залиха


Добредојдовте на LXZY
Ви благодариме за изборот на LXZY. сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на броеви
( Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Брзо одговор :
На libaba trademanager : CN 1510107590
Гаранција :
1 Делови согласност во сите погледи со Производителот објавените Податоци.
2 Обезбедува 90 дена гаранција за враќање на парите доколку Клиент извештаи неисправни делови
За Повратни Информации :
1)Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Превозот : Светот Превозот.(Освен некои земји и APO/FPO) Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Предмети ќе бидат означени како Подарок во ниска вредност. Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. O. Кутии или Поштенски Кодови Адреса.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CQC,FCC,ГШ,RoHS,ССА,УЛ
Карактеристики:
W
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
BEN300-DFR
Бренд Име:
LUASIN

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB1000-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на оддалеченост од 70..1000mmПрилагодување на опсег

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00